...
Forum oficjalnie otwarte!!!

Join the forum, it's quick and easy

...
Forum oficjalnie otwarte!!!
...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Eleal

2 posters

Go down

Eleal Empty Eleal

Pisanie by Eleal Czw Sty 10, 2013 9:47 am

Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać.


Pozytywne:
  • Razjel- dawny nauczyciel i opiekun, bez którego nie byłaby tym kim jest teraz. Darzy go ogromnym szacunkiem i szczerze podziwia, ale nie stanowi to dla niej żadnej przeszkody, gdy trzeba go postawić do pionu i przypomnieć, że nie może się zapracowywać na śmierć. Choć czasem nadal odnoszą się do siebie jak uczennica i Mistrz, to darzą się wzajemnie wielką sympatią i chyba można nazwać ich przyjaciółmi. Na nieszczęście dla siebie, Eleal lubi swojego nauczyciela dużo bardziej niż powinna - oczywiście nie przyzna się do tego nawet na mękach!

  • Tijan - anielica z dworu Pistis, która nie jest taka jak reszta posłusznych gąsek Dawczyni Wiedzy. Eleal darzy ją szczerą sympatią i traktuje jako ratunek od nudnych rozmów na wszystkich przyjęciach, na których się spotykają. Talent Słowika prawdziwie zwala ją z nóg.




Negatywne:


Ostatnio zmieniony przez Eleal dnia Nie Sty 20, 2013 2:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Eleal
Eleal
Admin Łaskawy

Liczba postów : 61
Join date : 06/01/2013

Powrót do góry Go down

Eleal Empty Re: Eleal

Pisanie by Nadzieja Nie Sty 20, 2013 1:22 pm

Więc tak... Nie mam pomysłu! ^^'
Naprawdę nie przychodzi mi nic do głowy, co mogłoby łączyć te dwie anielice, poza tym że
a) obie mieszkają w pałacu Pistis Sophii
b) obie mają coś wspólnego z Razjelem....
No chyba, żeby zachaczyć ich relacje o niego Tj. Eleal widziała jak Razjel przygląda się Tijan podczas koncertów, a kiedy pytała go o anielicę to nie chciał powiedzieć o co chodzi. No i jest zazdrosna, bo nie rozumie, że to nie ma nic wspólnego z żadnymi uczuciami, ale ona oczywiście o tym nie wie i wyobraża sobie niewiadomo co ^^
Nadzieja
Nadzieja
Cnoty

Liczba postów : 11
Join date : 17/01/2013

Powrót do góry Go down

Eleal Empty Re: Eleal

Pisanie by Eleal Nie Sty 20, 2013 1:38 pm

Ja bym chciała pozytywnie! :< Totalnie się zakochałam w Tijan i chcę z nią sesję!
Może uznamy je za dobre znajome? Spotykały się wielokrotnie na salonach w czasie jej koncertów i innych okazji. Pewnie nie zwróciłby na siebie nawzajem uwagi, gdyby nie to, że wpadły też na siebie kilka razy na Ziemi (bo również Elia często tam bywa). I od tego czasu mają więcej wspólnych tematów (a konkretnie jeden - Ziemię). No i obie są w jakiś sposób dłużniczkami Razjela, bo wyciągnął je z pałacu Pistis.
Eli nie bywa zazdrosna, co najwyżej mogłaby ją smucić zażyłość jej Mistrza z inną anielicą, ale nie dałaby tego po sobie poznać.
Eleal
Eleal
Admin Łaskawy

Liczba postów : 61
Join date : 06/01/2013

Powrót do góry Go down

Eleal Empty Re: Eleal

Pisanie by Nadzieja Nie Sty 20, 2013 1:49 pm

Jak dla mnie może być i tak ^^
Dałam to co mi wpadło do głowy, bo nie miałam za bardzo pomysłów ale tak też mi się podoba
Nadzieja
Nadzieja
Cnoty

Liczba postów : 11
Join date : 17/01/2013

Powrót do góry Go down

Eleal Empty Re: Eleal

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics
» Eleal
» Eleal

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach